رییس جدید شبکه سه سیما گفت :

 انجام نوآوری در پخش زنده مسابقات فوتبال

نشست خبری مجید زین العابدین مدیر شبکه سهاولین نشست مطبوعاتی «مجید زین العابدین» مدیر جدید شبکه سه که به جای علی اصغر پورمحمدی سکان‌ دار این شبکه به عنوان شبکه جوانان شده، صبح امروز با حضور حسین ذکایی دبیر شورای سیاست‎گذاری ورزش صداوسیما، محمود منتظری مدیر روابط عمومی شبکه سه و نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد.

مدیر شبکه سه از بروز برخی خلاقیت‌ها در پخش مسابقات فوتبال نام برد و در این‌باره توضیح داد: در بازی ایران و کره رختکن تیم‌ها نمایش داده شد و با همکاری فدراسیون و سایر نهادها پیش از بازی حرکت تیم‌ها از هتل تا ورود به ورزشگاه را به تصویر کشیدیم. البته این امر در بازی‌های خارجی مرسوم است اما در کشور ما کار نو و جدیدی به حساب می‌آمد. با همت دوستان بخش‌های مختلف شبکه این اتفاق افتاد. البته این امر نیازمند بازنگری است و طراحی بازی ازبکستان مطلوب تر خواهد بود تا مردم تصاویر بهتری تماشا کنند.

نشست خبری مجید زین العابدین مدیر شبکه سهزین العابدین با اشاره به دوربین هایی که برای ضبط بازی در نظر گرفته شده اند، ادامه داد: البته امروز و فردا هوا بارانی است و از این حیث محدودیت هایی خواهیم داشت اما در صورتی که هوا صاف بود تدارک برای برنامه راحت تر صورت می گرفت.
مدیر شبکه سه از تحلیل نرم افزاری بازی با نرم افزار جدید خبر داد و یادآور شد: دوستان ورزشی در حال تکمیل نسخه اولیه این نرم افزار هستند که اکنون قابل رونمایی و ارائه است اما باید تکمیل شود و چند بازی جلو برویم، این اتفاق رخ خواهد داد.

/ 0 نظر / 43 بازدید