در آغاز به کار یازدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه بیان شد :

جسله ضرغامی با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی

pics/1383/9/Photo/427.jpgمهندس سید عزت‌ الله ضرغامی در آغاز یازدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه گفت : از صمیم قلب کارهای ارزشمند و متنوع این حوزه را تحسین می‌کنم.

روز 16 آبان جلسه خوبی با رهبر معظم انقلاب داشتم و در حدود یک ساعت دیدار خصوصی که با ایشان داشتم، علی‌رغم اینکه در حوزه‌های دیگر مطالبی برای گفتن داشتم، احساس کردم به قدری در حوزه جنگ سرد مسائلی وجود دارد و نگرانی‌هایی ایجاد می‌شود که حتما باید گفته شود.pics/1383/9/Photo/423.jpg

 وی ادامه داد : با پیش‌بینی‌ها و نقشه‌های شما بسیاری از نگرانی‌ها برطرف شده و ما امیدواری بسیاری داریم در جنگ سخت که در حوزه سخت‌افزاری رسانه بوده و جنگ روانی است ، به موفقیت‌هایی برسیم. امروز نظام استکباری به رهبری امریکا در یک سو قرار دارد و یک طرف دیگر نظام عدالت‌ خواه با محوریت جمهوری اسلامی است. 

pics/1384/5/photo/1128.jpg

 ضرغامی تصریح کرد: در مناظره‌های اخیر امریکا هم بیشتر صحبت‌ها بر محور جمهوری اسلامی بود که این مساله اخیر اوج اقتدار جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد. بیشترین تمرکز آن‌ها روی عملیات روانی است. ما این رسانه‌ها را مرتبا رصد می‌کنیم. آن‌ها کوچک‌ترین اتفاقی را که در کشور می‌افتد و ارزش خبری ندارد، به قدری بزرگ‌نمایی می‌کنند که نشان دهند جنگ اقتصادی‌شان چه تاثیری روی ملت ایران گذاشته است.

/ 0 نظر / 25 بازدید