صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ضرغامي در ديدار نمايندگان گروه‌هاي فلسطيني:

همه ملت و جناح‌های سياسی در ايران از آرمان‌های مردم فلسطين حمايت می‌كنند

     

سید عزت‌ الله ضرغامی ، رياست سازمان صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران در ادامه سفر به سوريه سه شنبه شب با شماری از رهبران و نمايندگان گروه‌های مقاومت فلسطينی ديدار و گفتگو كرد.

دو طرف آخرين تحولات فلسطين اشغالي و راهكارهاي حمايت فراگير جهان اسلام از مقاومت فلسطين را بررسي كردند.

ضرغامي با اشاره به سياست ثبات جمهوري اسلامي ايران در حمايت از مساله فلسطين و جنبش‌هاي مقاومت فلسطيني گفت: همه ملت و جناح‌هاي سياسي در ايران از آرمان‌هاي مردم فلسطين حمايت مي‌كنند.

وي تصريح كرد: مبارزه براي آزادي فلسطين به بعد جغرافيايي آن محدود نشده بلكه اكنون يك بعد جهاني و اسلامي پيدا كرده است رييس سازمان صدا و سيماي ايران خاطرنشان كرد: شايد قدرت مادي استكبار از ما بزرگتر باشد ولي قدرت ما به علت اتكا بر ايمان و معنويت تاثيرگذار است كه اين موضوع در پيروزي دلاور مردان حزب‌الله در جنگ سي و سه روزه اخير نمايان شد.

رهبران فلسطيني در اين ديدار با اشاره به اين كه موضع‌گيري حمايتي جمهوري اسلامي ايران از مساله فلسطين سبب شده است تا غرب فشارهاي مضاعفي را به تهران وارد كند از مواضع اصولي و مبتني بر بينش صحيح حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران قدرداني كرد.

رهبران و نمايندگان گروه‌هاي فلسطيني تاكيد كردند: دستيابي به فن‌آوري هسته‌يي حق قانوني همه ملت‌هاي مظلوم است و تلاش‌هاي جمهوري اسلامي ايران در اين باره براي منافع همه ملت‌هاي مسلمان و مستضعف است.

نویسنده : محمود رضا حسنلو : ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٦
Comments نظرات () لینک دائم