صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 

«حادثه‌ سواران» با حضور بدلكار«هشدار براي كبري 11»
عبدالحسين اسكندري: درباره‌ي «ترافيك» ‌اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي مي‌كنيم

برنامه‌ي «حادثه سواران» به تهيه‌كنندگي عبدالحسين اسكندري و با حضور پيمان ابدي بدلكار سريال «هشدار براي كبري 11» و اعضاي بدلكاران ايران درحال ساخت است.

عبدالحسين اسكندري در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت :« حادثه سواران» برنامه‌اي تركيبي است كه در يكي از بخش‌هاي آن، بر اساس پرونده‌هاي واقعي، حوادث بازسازي مي‌شود.

وي افزود: اين بخش كار به همراه 19 جوان اجرا مي‌شود و آخرين مانور بخش اكشن، جمعه 21 مهر ماه در يكي از اتوبان‌هاي تهران ضبط مي‌شود.

تهيه‌كننده‌ي «حادثه سواران» با بيان اين كه اين برنامه با محور مباحث مربوط به ترافيك ساخته مي‌شود، اظهار كرد: در اين اثر تلاش شده است كه درباره‌ي ترافيك، آموزش،‌اطلاع رساني و فرهنگ‌سازي صورت گيرد.

دراين جهت علاوه بر صحبت با صاحب‌نظران اين امر و مردم، با زندانياني گفت‌وگو مي‌شود كه بر اثر رعايت نكردن قوانين راهنمايي و رانندگي در زندان به سر مي‌برند.

كارگردان « حادثه سواران» در ادامه اظهار كرد: علاوه بر گروه نمايشي، تيم‌هاي ديگري در تهران در حال ساخت بخش‌هاي ديگر برنامه هستند.

وي گفت: از هفته‌ي آينده ضبط پلاتوهاي اين برنامه آغاز مي‌شود و با ضبط شدن بخش‌هاي مختلف « حادثه سواران» تدوين آن صورت مي‌گيرد.

به گفته‌ي تهيه‌كننده‌ي «حادثه سواران»، گزارشگر بخش‌هاي خانوادگي يك زن و گزارشگر بخش‌هاي خشن‌تر يك مرد است.

اسكندري در پايان اظهار كرد:‌ « حادثه سواران» در معاونت تبليغات پليس راهنمايي و رانندگي و باحمايت سردار محمد رويانيان - معاون راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي و سرهنگ اسماعيلي ساخته مي‌شود.

«حادثه سواران» در 52 قسمت ساخته مي‌شود و برخي از عوامل ساخت آن عبارتند از: كارگردان بخش نمايشي : حسيني و مجري: اميراقتداري

نویسنده : محمود رضا حسنلو : ۸:۳٧ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٥
Comments نظرات () لینک دائم