صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ادامه ی سیاست بی طرفی در سازمان صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران :

ریاست سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر ادامه سیاست بی طرفی این سازمان از آمادگی بیشتر سازمان صدا و سیما برای طرح آزاد نظریه های مختلف دربرنامه های رادیویی وتلویزیونی خبرداد .

مهندس سید عزت الله ضرغامی آگاهی وهوشمندی برنامه سازان رسانه ملی را در ارائه برنامه های مناسب و با محتوی و تاثیرگذار , رمز اعتماد و باور پذیری مردم به برنامه های سازمان صداوسیما برشمرد.

وی تدوین چشم انداز ده ساله و راهبردهای پنج ساله سازمان رادر افق رسانه که براساس مطالعات دقیق در چارچوب اولویتهای تدوین شده در چشم انداز 20 ساله کشور تدوین شده است اقدامی ارزشمند و قابل قبول دانست و تصریح کرد: مدیران و برنامه سازان رسانه ملی در تولید آثار خودباید به سیاستهای مشخص شده در افق رسانه توجه ویژه داشته باشند.

ضرغامی با تاکید بر اهمیت توجه به محتوی در ارائه برنامه های انیمیشن توجه‌بیشتر مدیران وبرنامه سازان استانها را به تولید برنامه هایی دراین قالب با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته خواستار شد.

وی همچنین برتوجه بیش از پیش به قالب های مختلف موسیقی به ویژه موسیقی سنتی ومقامی واستفاده معقول وبجا از موسیقی در برنامه های مختلف تاکید کرد.

ضرغامی ایمان و باور قلبی دست اندرکاران رسانه ملی و برنامه سازان صداوسیما را به کارهای فرهنگی خود موجب موفقیت آنها در جلب وجذب مخاطبان اعلام کرد و از همکاران خود در مراکز استانها خواست این مهم را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهند .

نویسنده : محمود رضا حسنلو : ۸:٥٠ ‎ب.ظ ; شنبه ۸ مهر ۱۳۸٥
Comments نظرات () لینک دائم